RoboMarkets se podílel na pražské konferenci "Money Expo 2018"

13.05.2018 / 17:27

Vážení klienti a partneři,

zúčastnili jsme se jedné z největších obchodních konferencí "Money Expo 2018" konané v České republice a sehráli jsme roli zlatého sponzora. Událost se konala 9.–14. dubna 2018 v Praze.

Chtěli jsme se lépe seznámit s našimi klienty, informovat je o našich úspěších a oficiálně oznámit náš vstup na český trh. Generální ředitel RoboMarkets CZ s.r.o., Marek Moravec, komentuje plány RoboMarkets pro další rozvoj v Česku těmito slovy:

„Není to příliš dávno, co si společnost RoboMarkets zřídila na českém trhu svou pobočku. Místním obchodníkům společnost nabídla správu obchodních operací v českých korunách a lokalizovala pro ně produkty, služby a zákaznickou podporu.

Klientům jak v České republice, tak na Slovenku nabízíme možnost obchodovat přímo s aktivy na mnoha trzích a výjimečné obchodní podmínky, a to je naší hlavní výhodou. Také nabízíme bezpečné obchodování s kryptoměnami na brokerských účtech regulovaných CySEC, atraktivní obchodní podmínky na účtech Prime a ECN a službu CopyFX, kterou mohou klienti využít ke kopírování obchodů.

Za tu dobu, co RoboMarkets na českém trhu působí, jsme se zúčastnili konference Money Expo 2018, kde jsme sehráli roli zlatého sponzora a ve spolupráci se StrategyQuant jsme zorganizovali několik webinářů i offline událostí zaměřených na algoritmické obchodování, které se konaly v Praze a Brně. V nejbližší budoucnosti máme v plánu pokračovat v rozvoji na českém trhu a spustit několik speciálních kampaní týkajících se obchodování s kryptoměnami a akciemi.“

Generální ředitel RoboMarkets CZ s.r.o.
Marek Moravec

S pozdravem,
tým RoboMarkets