Aktiva RoboMarkets

Klienti RoboMarkets mají k dispozici širokou škálu finančních instrumentů. Vyberte si trh, který vás zajímá nejvíce, nebo do svého portfolia přidejte několik různých aktiv.

 • Akcie

  Nakupujte cenné papíry a získejte podíl na zisku a aktivech největších amerických společností nebo obchodujte s CFD na akcie společností z Velké Británie, Německa, USA a Švýcarska.

 • ETF

  ETF je soubor aktiv (akcie, dluhopisy, zlato atd.), se kterým se obchoduje jako se samostatnou akcií. Díky tomuto instrumentu můžete investovat na světových trzích s minimálními náklady.

 • Komodity

  Po kávě, cukru, bavlně a další komoditách je vysoká poptávka již tisíce let a i po takové době jsou stále oblíbené. Obchodujte s oblíbenými ETF na zemědělské produkty, prostřednictvím multi-asset platformy R StocksTrader od RoboMarkets.

 • Kovy

  Kovy jsou základním elementem celosvětového finančního systému. Investice do zlata a stříbra může pomoci ochránit vaše aktiva před inflací. RoboMarkets nabízí přes 20 instrumentů pro obchodování s ETF na hliník, iridium, měď, nikl, platinu a další kovy.

 • Energie

  Investujte do topného oleje, zemního plynu, etanolu a ropy nebo obchodujte s ETF a CFD na oblíbené energie. Tento trh nabízí po mnoho let zajímavý potenciál a stále oslovuje velký počet nových investorů.