Oficiální sponzor několikanásobného šampiona LKL BC Žalgiris

2019

Motorsport

BMW M Motorsport

RoboMarkets Ltd je oficiálním partnerem BMW M Motorsport, týmu s významnou historií a vítěznou tradicí. Vzrušující svět motoristického sportu je plný vášně, napětí a adrenalinu. A BMW M Motorsport je již téměř 50 let nedílnou součástí tohoto světa a aktivně se účastní automobilových závodů po celém světě a úspěšně zastupuje německého výrobce automobilů.

#47 BMW M4 DTM
1,999cm3

Kapacita

>600

HP

9.500ot/min

RQM

990kg

Hmotnost

4

Válce

2018 - současnost

Bojové sporty

Bojovník v thajském boxu a trenér
Andrei Kulebin

RoboMarkets Ltd je oficiálním sponzorem úspěšného běloruského bojovníka v thajském boxu a trenéra Andreie Kulebina. Kulebin má na svém účtu více než 200 výher, je mnohonásobným mistrem světa v thajském boxu a držitelem čestného titulu Zasloužilý mistr sportu Běloruska.

25násobný

mistr světa (IFMA, IPCC,WAKO,WKN, WMC, WMF)

4násobný

mistr Evropy (IFMA, WKN)

2018 - 2019

Basketbal

Několikanásobný vítěz LKL
BC Žalgiris

RoboMarkets Ltd je oficiální sponzor nejstaršího litevského basketbalového týmu s nejvíce oceněními Žalgiris (Kaunas). Žalgiris je mnohonásobný vítěz litevské basketbalové ligy a litevského poháru. Během sezóny v 2017–2018 se tým umístil v Eurolize na třetím místě, což byl jeho nejlepší výkon od roku 1999, když se stal jejím vítězem.

20násobný

vítěz Litevské basketbalové ligy (LKL)

5násobný

vítěz Baltské basketbalové ligy (BBL)

2017

Automobilové sporty

Závodní tým „Starikovich-Heskes Team“ na ralley Dakar 2017

RoboMarkets Ltd (dříve RoboForex (CY) Ltd) byl oficiálním sponzorem kyperského závodního týmu „Starikovich-Heskes Team“ na ralley Dakar 2017. Hlavní pilot týmu, Roman Starikovich, je zkušený závodník a má za sebou již 60 000 km v terénu v Evropě, Africe a Austrálii.

Více než

60 000 km

složitých i jednodušších tras v Evropě, Africe a Austrálii

2016 - současnost

Fotbal

Fotbalový tým limassolské policie

RoboMarkets Ltd je oficiální sponzor fotbalového týmu limassolské policie. Navázáním spolupráce s policejním oddělením jsme chtěli vyjádřit svou oddanost poctivým a legálním aktivitám ve všech oblastech dnešní společnosti.

1.
místo

Přátelský turnaj policistů

2.
místo

Turnaj kyperských vládních institucí