2019

Motorsport

BMW M Motorsport

RoboMarkets Ltd je oficiálním partnerem BMW M Motorsport, týmu s významnou historií a vítěznou tradicí. Vzrušující svět motoristického sportu je plný vášně, napětí a adrenalinu. A BMW M Motorsport je již téměř 50 let nedílnou součástí tohoto světa a aktivně se účastní automobilových závodů po celém světě a úspěšně zastupuje německého výrobce automobilů.

#47 BMW M4 DTM
83

DTM Victories

283

DTM Podiums

307

DTM Races

2019 – do současnosti

Volejbal

RoboMarkets AEL

RoboMarkets je oficiálním sponzorem předního volejbalového týmu žen z Kyperské republiky, který nese název "RoboMarkets AEL". Tento tým vyhrál mnoho regionálních i mezinárodních soutěží a je 29x násobným vítězem kyperské volejbalové ligy.

x29

vítěz Kyperské volejbalové ligy

x28

vítěz Kyperského volejbalového poháru

x13

vítěz Kyperského volejbalového superpoháru

2019

Motorsport

„Autolife“ na rallye „Greece Offroad“

RoboMarkets Ltd je pro rok 2019 platinovým sponzorem týmu „Autolife“ na řecké rallye, též nazývané „Greece Offroad“. Tento tým se poprvé objevil na rallye „Dakar 2017“ a od té doby plánuje budoucnost a trénuje bez přestávky. Patří do něj Roman Starikovich (Kypr) a Bert Heskes (Nizozemsko) a s novým autem Toyota Hilux Overdrive se chystají dosahovat těch nejlepších umístění v automobilových závodech od pólu k pólu, včetně nadcházející rallye „Dakar 2020“.

3.
místo

Rallye "Greece Offroad"

2018 - současnost

Bojové sporty

Bojovník v thajském boxu a trenér
Andrei Kulebin

RoboMarkets Ltd je oficiálním sponzorem úspěšného běloruského bojovníka v thajském boxu a trenéra Andreie Kulebina. Kulebin má na svém účtu více než 200 výher, je mnohonásobným mistrem světa v thajském boxu a držitelem čestného titulu Zasloužilý mistr sportu Běloruska.

25násobný

mistr světa (IFMA, IPCC,WAKO,WKN, WMC, WMF)

4násobný

mistr Evropy (IFMA, WKN)

 

Sezóna 2018–19

Basketbal

Několikanásobný vítěz LKL
BC Žalgiris

RoboMarkets Ltd je oficiální sponzor nejstaršího litevského basketbalového týmu s nejvíce oceněními Žalgiris (Kaunas). Žalgiris je několikanásobným vítězem litevské ligy a poháru LKF Cup. Během sezóny v 2017–2018 se tým umístil v Eurolize na třetím místě, což byl jeho nejlepší výkon od roku 1999, když se stal jejím vítězem.

20násobný

vítěz Litevské basketbalové ligy (LKL)

5násobný

vítěz Baltské basketbalové ligy (BBL)

2017

Automobilové sporty

Závodní tým „Starikovich-Heskes Team“ na ralley Dakar 2017

RoboMarkets Ltd (dříve RoboForex (CY) Ltd) byl oficiálním sponzorem kyperského závodního týmu „Starikovich-Heskes Team“ na ralley Dakar 2017. Hlavní pilot týmu, Roman Starikovich, je zkušený závodník a má za sebou již 60 000 km v terénu v Evropě, Africe a Austrálii.

Více než

60 000 km

složitých i jednodušších tras v Evropě, Africe a Austrálii

2016 - současnost

Fotbal

Fotbalový tým limassolské policie

RoboMarkets Ltd je oficiální sponzor fotbalového týmu limassolské policie. Navázáním spolupráce s policejním oddělením jsme chtěli vyjádřit svou oddanost poctivým a legálním aktivitám ve všech oblastech dnešní společnosti.

1.
místo

Přátelský turnaj policistů

2.
místo

Turnaj kyperských vládních institucí

 

2018 - 2019

Баскетбол

A multiple winner of the LKL
BC Žalgiris

RoboMarkets Ltd was the official sponsor of the oldest and most awarded Lithuanian basketball club Žalgiris (Kaunas). Žalgiris is multiple winner of the Lithuanian Championship and the LKF Cup. The team ranked third in the EuroLeague in 2017-18 season, which was the highest achievement in the EuroLeague since the team won it in 1999.