2019 – současnost

Motorsport

BMW M Motorsport

RoboMarkets je i v roce 2024 prémiovým partnerem BMW M Motorsport. Svět automobilových závodů je plný vzrušení a adrenalinu a BMW M Motorsport hraje významnou roli v závodech posledních 50 let. Se svými ikonickými vozy a nebojácnými řidiči skvěle závodil po celém světě a zároveň demonstroval sílu a preciznost německého inženýrství. RoboMarkets je hrdý na to, že je součástí tohoto vzrušujícího světa rychlosti a přesnosti.

1

24hodinový závod
na okruhu Nürburgring

12

Závodů
BMW M2 Cup

8

DTM
2024

2020 – do dnešního dne

Tenis

Limassol Sporting Club (LSC)

RoboMarkets je platinovým sponzorem klubu Limassol Sporting Club (Tenisová akademie), zakládajícího člena Kyperské tenisové federace.

Několik hráčů, kteří začali svou kariéru v LSC, dosáhlo na Kypru nejvyššího umístění v tenisovém žebříčku a dařilo se jim i na světové scéně. Například Raresh Cuzdriorean dominoval na Kypru jako číslo 1 pět let po sobě a byl také členem kyperského daviscupového týmu.

2022 – SOUČASNOST

Střelba

Střelecký klub Limassol

RoboMarkets je hlavním sponzorem střeleckého klubu Limassol a šampiona v compak sportingu Lefkiose Miltiadouse.

Podle FITASC (Federation Internationale de Tirs aux Armes Sportives de Chasse) se Lefkios na začátku roku 2023 umístil na 5. místě ve sportingu a na 2. místě v compak sportingu. Střelecký klub Limassol, založený v roce 1966, je jedním ze zakládajících členů Kyperské federace střeleckého sportu (CSSF).

2019 – do současnosti

Volejbal

RoboMarkets AEL

RoboMarkets je hlavním a zlatým sponzorem týmu „RoboMarkets AEL“, který zaujímá přední pozice v ženském volejbalovém šampionátu Kyperské republiky. Tento tým vyhrál mnoho regionálních i mezinárodních soutěží a je 29x násobným vítězem kyperské volejbalové ligy.

x29

vítěz Kyperské volejbalové ligy

x28

vítěz Kyperského volejbalového poháru

x13

vítěz Kyperského volejbalového superpoháru

2019

Motorsport

Tým „Autolife“ v závodní sezóně 2019

RoboMarkets je v roce 2019 platinovým sponzorem týmu „Autolife“. Tento tým broker podpořil již dříve na rallye „Dakar 2017“. Po několika letech tréninku je „Autolife“ zpět na seznamu účastníků největších závodů s novým vozem, Toyota Hilux Overdrive, kterému říkají „The Mighty Bumblebeast“. Do týmu patří Roman Starikovich a Bert Heskes a chystají se dosahovat nejvyšších met v automobilových závodech po celém světě, včetně nadcházející rallye „Dakar 2020“.

3.
místo

Rallye "Greece Offroad"

Sezóna 2018–19

Basketbal

Několikanásobný vítěz LKL
BC Žalgiris

RoboMarkets je oficiální sponzor nejstaršího litevského basketbalového týmu s nejvíce oceněními Žalgiris (Kaunas). Žalgiris je několikanásobným vítězem litevské ligy a poháru LKF Cup. Během sezóny v 2017–2018 se tým umístil v Eurolize na třetím místě, což byl jeho nejlepší výkon od roku 1999, když se stal jejím vítězem.

20násobný

vítěz Litevské basketbalové ligy (LKL)

5násobný

vítěz Baltské basketbalové ligy (BBL)

2017

Automobilové sporty

Závodní tým „Starikovich-Heskes Team“ na rallye Dakar 2017

RoboMarkets byl oficiálním sponzorem kyperského závodního týmu „Starikovich-Heskes Team“ na rallye Dakar 2017. Hlavní pilot týmu, Roman Starikovich, je zkušený závodník a má za sebou již 60 000 km v terénu v Evropě, Africe a Austrálii.

Více než

60 000 km

složitých i jednodušších tras v Evropě, Africe a Austrálii

2016 - současnost

Fotbal

Fotbalový tým limassolské policie

RoboMarkets je oficiální sponzor fotbalového týmu limassolské policie. Navázáním spolupráce s policejním oddělením jsme chtěli vyjádřit svou oddanost poctivým a legálním aktivitám ve všech oblastech dnešní společnosti.

1.
místo

Přátelský turnaj policistů

2.
místo

Turnaj kyperských vládních institucí

2018

Tenis

„Tenis PRO Život“ je tenisová událost sponzorovaná společností RoboMarkets, která se konala 15. září 2018. Cílem turnaje bylo podpořit náctileté trpící rakovinou. Výtěžky z turnaje byly převedeny na pomoc lidem s onkologickými onemocněními.