2019 – současnost

Motorsport

BMW M Motorsport

RoboMarkets je od roku 2022 prémiovým partnerem BMW M Motorsport, týmu s neuvěřitelnou historií a vítěznou tradicí. Svět motorsportu je plný akce, kde není nouze o vzrušení, napětí a adrenalin. BMW M Motorsport je součástí tohoto světa již 50 let, během kterých se zúčastnil závodů po celém světě a úspěšně reprezentoval německého výrobce automobilů.

1

24hodinový závod na okruhu Nürburgring

12

Závodů BMW M2 Cup

2019 – do současnosti

Volejbal

RoboMarkets AEL

RoboMarkets je hlavním a zlatým sponzorem týmu „RoboMarkets AEL“, který zaujímá přední pozice v ženském volejbalovém šampionátu Kyperské republiky. Tento tým vyhrál mnoho regionálních i mezinárodních soutěží a je 29x násobným vítězem kyperské volejbalové ligy.

x29

vítěz Kyperské volejbalové ligy

x28

vítěz Kyperského volejbalového poháru

x13

vítěz Kyperského volejbalového superpoháru

2019

Motorsport

Tým „Autolife“ v závodní sezóně 2019

RoboMarkets je v roce 2019 platinovým sponzorem týmu „Autolife“. Tento tým broker podpořil již dříve na rallye „Dakar 2017“. Po několika letech tréninku je „Autolife“ zpět na seznamu účastníků největších závodů s novým vozem, Toyota Hilux Overdrive, kterému říkají „The Mighty Bumblebeast“. Do týmu patří Roman Starikovich a Bert Heskes a chystají se dosahovat nejvyšších met v automobilových závodech po celém světě, včetně nadcházející rallye „Dakar 2020“.

3.
místo

Rallye "Greece Offroad"

2018 - současnost

Bojové sporty

Bojovník v thajském boxu a trenér
Andrei Kulebin

RoboMarkets je oficiálním sponzorem úspěšného běloruského bojovníka v thajském boxu a trenéra Andreie Kulebina. Kulebin má na svém účtu více než 200 výher, je mnohonásobným mistrem světa v thajském boxu a držitelem čestného titulu Zasloužilý mistr sportu Běloruska.

25násobný

mistr světa (IFMA, IPCC,WAKO,WKN, WMC, WMF)

4násobný

mistr Evropy (IFMA, WKN)

Sezóna 2018–19

Basketbal

Několikanásobný vítěz LKL
BC Žalgiris

RoboMarkets je oficiální sponzor nejstaršího litevského basketbalového týmu s nejvíce oceněními Žalgiris (Kaunas). Žalgiris je několikanásobným vítězem litevské ligy a poháru LKF Cup. Během sezóny v 2017–2018 se tým umístil v Eurolize na třetím místě, což byl jeho nejlepší výkon od roku 1999, když se stal jejím vítězem.

20násobný

vítěz Litevské basketbalové ligy (LKL)

5násobný

vítěz Baltské basketbalové ligy (BBL)

2017

Automobilové sporty

Závodní tým „Starikovich-Heskes Team“ na rallye Dakar 2017

RoboMarkets byl oficiálním sponzorem kyperského závodního týmu „Starikovich-Heskes Team“ na rallye Dakar 2017. Hlavní pilot týmu, Roman Starikovich, je zkušený závodník a má za sebou již 60 000 km v terénu v Evropě, Africe a Austrálii.

Více než

60 000 km

složitých i jednodušších tras v Evropě, Africe a Austrálii

2016 - současnost

Fotbal

Fotbalový tým limassolské policie

RoboMarkets je oficiální sponzor fotbalového týmu limassolské policie. Navázáním spolupráce s policejním oddělením jsme chtěli vyjádřit svou oddanost poctivým a legálním aktivitám ve všech oblastech dnešní společnosti.

1.
místo

Přátelský turnaj policistů

2.
místo

Turnaj kyperských vládních institucí

2018

Tenis

„Tenis PRO Život“ je tenisová událost sponzorovaná společností RoboMarkets, která se konala 15. září 2018. Cílem turnaje bylo podpořit náctileté trpící rakovinou. Výtěžky z turnaje byly převedeny na pomoc lidem s onkologickými onemocněními.