Oficiální sponzor několikanásobného šampiona LKL BC Žalgiris

Všechny služby

Exkluzivní podmínky pro obchodování s DE30

Od 1. března do 31. května 2019 RoboMarkets nabízí lepší podmínky pro obchodování s indexem DE30. V tomto indexu najdete 30 největších německých společností a jeho vývoj odráží vývoj německé ekonomiky. Během tohoto období jsme snížili 2,8násobně spread a 10násobně poplatky pro zkušené obchodníky a jejich účty ECN-Pro. A to ještě zdaleka není vše, co jsme si pro vás připravili!

Investujte do DE30Zjistit více

Lepší podmínky pro obchodování s indexy

Investujte do indexů za těch nejlepších podmínek: od 1. března do 31. května 2019 snižujeme 10násobně minimální velikost lotu, minimální navýšení pozice i poplatky na účtech ECN-Pro a Prime! Tyto výjimečné podmínky pro obchodování s indexy využijete s platformách MetaTrader 4, MetaTrader 5 a mobilních aplikacích pro iOS/Android.

Investovat do indexůZjistit více

Výběr hotovosti zdarma

Dvakrát za měsíc můžete vybrat finance zdarma! První a třetí úterý v měsíci vrací RoboMarkets klientům poplatky za výběr z účtu.

Zjistit více

Vklad na účet bez poplatku

Pro naše klienty je poplatek za vklad na obchodní účet vždy 0%. RoboMarkets pokrývá veškeré výdaje, které mohou vzniknout při vkladu na Váš obchodní účet. Vyberte si platební systém podle toho, který se Vám nejlépe hodí, ne podle toho, kolik Vás bude stát.

VkladZjistit více

VPS-server

Server pro dálkové obchodování poskytuje jak hladký a rychlý přístup k obchodování a k Automatické strategii, tak nonstop připojení k obchodnímu terminálu z jakéhokoli mobilního zařízení.

Objednat VPSZjistit více

Automatický výběr financí

Chcete vybrat výdělek během minuty? U nás v RoboMarkets nám na čase záleží, a proto až 85% výběru financí našich klientů zpracováváme automaticky. Vaše žádost o výběr je tak zpracovávána nejen během pracovní doby, ale také v nočních hodinách, o víkendech a státních svátcích.

Zjistit více