RoboMarkets je klíčový partner sportovního klubu Eintracht Frankfurt

V roce 2022 začala společnost RoboMarkets sponzorovat německý fotbalový klub Eintracht Frankfurt, jehož historie sahá až do roku 1899.

Tento tým má za sebou již více než 100 let vývoje a v Bundeslize, nejvyšší německé fotbalové lize, dosahuje pozoruhodných výsledků.

Eintracht Frankfurt je pětinásobným vítězem DFB, vítězem Poháru UEFA a vítězem Evropského poháru

Patří mezi zakladatele Bundesligy a zúčastnil se 51 sezón.

Šampioni
Německa

1959

Vítěz německého poháru

1974, 1975, 1981, 1988 a 2018

Vítězové
Poháru UEFA

1980, 2022

RoboMarkets a Eintracht Frankfurt

Co má fotbal společného s obchodováním?

Oba tyto světy jsou plné emocí, adrenalinu, bohatých zážitků a chuti zvítězit. Eintracht Frankfurt je součástí tohoto světa již více než sto let a každoročně se účastní nejdůležitějších zápasů německé Bundesligy.

Dosahování nových výšin, zdokonalování a dlouholeté zkušenosti, které vás posouvají kupředu – nedílné součásti pro dosažení úspěchu – přesně to spojuje RoboMarkets a Eintracht Frankfurt.

RoboMarkets podporuje sportovní týmy, které se neustále zlepšují a úspěšně dosahují svých cílů – to jsou hodnoty, které sdílíme s klubem Eintracht Frankfurt.
growing-broker-icon

Broker regulovaný v Evropě

Oficiálně registrovaný v Kyperské republice CySEC licence č. 191/13.

trading-conditions-icon

Skvělé obchodní podmínky

RoboMarkets vytrvale zlepšuje své obchodní podmínky a služby rozšiřováním seznamu dostupných instrumentů a obchodních příležitostí.

prestigious-awards-icon

Vítěz prestižních ocenění

RoboMarkets je držitelem více než 25 prestižních ocenění. Ty jsou skvělým důkazem snahy a odhodlání společnosti se neustále zlepšovat.