Oficiální sponzor několikanásobného šampiona LKL BC Žalgiris

Bezpečí pro vaše finance

Bezpečí pro vaše finance

RoboMarkets Ltd je oficiálně registrována v kyperské republice. RoboMarkets Ltd je regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu (CySEC), pod číslem licence 191/13.

Registrujte se

Jak chrání RoboMarkets Ltd finance svých klientů?

STP- provádění příkazů

Společnost pracuje s modelem STP, což znamená, že makléř není protistranou transakce, ale působí jako prostředník mezi klienty a poskytovateli likvidity.

Ochrana před negativním zůstatkem

Všichni klienti RoboMarkets Ltd mají jedinečnou příležitost využít ochrany před negativním zůstatkem v souladu s legislativními požadavky. Klienti si mohou být jisti, že jim v žádném případě nebude účtováno více, než kolik se rozhodli investovat do forexového trhu.

Členství ve Fondu pro kompenzaci investoru (Investor Compensation Fund, ICF)

Fond poskytuje pojištěným klientům společností registrovaných u CySEC kompenzaci až do výše 20 000 EUR.

Spolupráce s největšími bankami

Jedním z našich partnerů je Barclays Bank PLC, britská mezinárodní banka, působící ve více než 50 zemích světa, s kreditovým ratingem od Standard & Poor, Moody a Fitch.

Oddělené účty

RoboMarkets Ltd spravuje finance svých klientů odděleně od finančí společnosti a zaručuje tak jejich ochranu před nelegálním jednáním a podvody.

Dvoustupňová autentizace

Dvoustupňová autentizace poskytuje zvýšené zabezpečení vašeho účtu. Jedná se o jeden z nejpohodlnějších a nejspolehlivějších způsobů ochrany vaší Členské zóny před neoprávněným přístupem, a to i pokud došlo k hackování vašeho emailu.

Zjistit více
Zeptejte se

Nenašli jste informace, které jste potřebovali? Zeptejte se nás a my vám odpovíme online!

Vstupte do chatu
Zeptejte se