Novinky RoboMarkets 

Wednesday, February 12, 2020

RoboMarkets: Změny v obchodních hodinách (Den prezidentů v USA)

17. února 2020 dojde ke změnám obchodních hodin několika instrumentů, kvůli oslavám Dne prezidentů v USA.
Monday, January 27, 2020

RoboMarkets přemístil nastavení zabezpečení na jediné místo

Od této chvíle mohou naši klienti spravovat všechny možnosti zabezpečení na jediné stránce.
Monday, January 13, 2020

RoboMarkets: změny v obchodních hodinách (Den Martina Luthera Kinga Jr.)

20. ledna 2020 dojde ke změnám obchodních hodin několika instrumentů, kvůli oslavám Dne Martina Luthera Kinga Jr. v USA.
Thursday, December 26, 2019

RoboMarkets získává prestižní ocenění finančního sektoru

Společnost získala ocenění „Best Trading Execution“ podle ocenění Professional Trader Awards a cenu „Best Client Service Forex, Europe“ od Global Brands Awards.
Monday, December 23, 2019

RoboMarkets přidává nový server ProCent-4

Počet našich klientů stále narůstá, proto přidáváme nový server.
Thursday, December 19, 2019

RoboMarkets vydává novou verzi mobilní platformy R Trader

Do platformy jsme přidali několik důležitých novinek.
Friday, December 13, 2019

RoboMarkets: změna v obchodních hodinách (Vánoce a Nový rok)

Během Vánoc a novoročních svátků, tj. od 24. prosince 2019 do 2. ledna 2020 dojde ke změnám obchodních hodin.
Thursday, November 21, 2019

RoboMarkets: změny v obchodních hodinách (Den díkuvzdání v USA)

28. a 29. listopadu 2019 dojde ke změně obchodních hodin kvůli oslavám Dne díkuvzdání v USA.
Wednesday, November 20, 2019

RoboMarkets: Do platformy R Trader byl přidán systém netting

Naši klienti si mohou od této chvíle při zakládání účtu R Trader vybírat mezi účetními systémy pro hedgeování a vyrovnávání (netting) pozic.
Tuesday, October 29, 2019

RoboMarkets: Changes in trading schedule (Unity Day)

Trading schedule on USDRUB currency pair will be changed on November 4th, 2019.