Novinky RoboMarkets 

Friday, April 2, 2021

RoboMarkets zavádí změny regulačních dokumentů

Několik úprav ve „Standardních obchodních podmínkách pro klienty“ vstoupí v platnost 9. dubna 2021.
Monday, March 29, 2021

RoboMarkets: změny v obchodních hodinách (Velikonoce)

Vzhledem k Velikonočním svátkům dojde ke změně obchodních hodin několika instrumentů.
Friday, March 19, 2021

RoboMarkets navyšuje počet serverů pro své klienty

Přidáváme nové servery pro nejoblíbenější typy účtu Pro a ECN.
Monday, March 15, 2021

RoboMarkets přidává notifikace do mobilní verze MT5

Klienti RoboMarkets mohou nově v aplikaci MetaTrader 5 využívat push notifikace.
Wednesday, March 3, 2021

RoboMarkets: Změny v obchodních hodinách (přechod na letní čas a Mezinárodní den žen)

Vzhledem k Mezinárodnímu dni žen v Rusku a přechodu na letní čas dojde ke změně obchodních hodin.
Wednesday, February 24, 2021

RoboMarkets přestane poskytovat obchodování s kryptoměnami v březnu 2021

Společnost se rozhodla, že již nebude vystavovat své klienty vysoce rizikovým a špatně regulovaným volatilním instrumentům.
Wednesday, February 10, 2021

RoboMarkets: Změna obchodních hodin (Den prezidentů v USA)

15. února 2021 dojde ke změně obchodních hodin několika instrumentů, kvůli oslavám Dne prezidentů v USA.
Wednesday, January 13, 2021

RoboMarkets: změny v obchodních hodinách (Den Martina Luthera Kinga Jr.)

18. ledna 2021 dojde ke změnám obchodních hodin několika instrumentů, kvůli oslavám Dne Martina Luthera Kinga Jr. v USA.
Monday, December 21, 2020

RoboMarkets získává ocenění „Nejlepší mobilní obchodní platforma“ na Professional Trader Awards 2020

RoboMarkets MobileTrader vyhrála ocenění „Nejlepší mobilní obchodní platforma“ na Professional Trader Awards 2020, která se konala 11. prosince 2020.
Thursday, December 17, 2020

RoboMarkets: změny v obchodních hodinách (Vánoce a Nový rok)

Vzhledem k vánočním a novoročním svátkům dojde ke změně obchodních hodin několika instrumentů.