Finanční grafy

RoboMarkets poskytuje klientům aktuální finanční grafy obchodních instrumentů. Vyberte si podle svých potřeb a mějte přehled o aktuálních cenových pohybech s RoboMarkets!

Grafy

 • Forex grafy

  Měnové páry patří mezi nejoblíbenější finanční instrumenty na světě. RoboMarkets poskytuje kurzy měnových párů v reálném čase. Sledujte měnový trh analyzováním aktuálních kurzů a cenových pohybů v procentech i absolutních hodnotách.

 • Grafy akcií

  Grafy akcií představují nástroj technické analýzy pro efektivní předpovídání dynamiky pohybu na akciových burzách. Sledujte dynamiku finančních instrumentů: v grafech RoboMarkets najdete ceny a kurzy akcií.

 • Grafy indexů

  Sledujte indexy pro pochopení aktuální situace na akciovém trhu. Živé grafy, indikátory a nejpřesnější data pro technickou analýzu. Kurzy a ceny nejpopulárnějších instrumentů včetně S&P 500 (US500Cash) a indexu US NASDAQ (USTECHCash).

 • Grafy kovů

  Investování do drahých kovů může ochránit vaše aktiva před inflací. Živé grafy vám prozradí, jak správně investovat do stříbra a zlata proti americkému dolaru (XAUUSD / XAGUSD). Zvolte si parametry a sledujte trh s kovy.

 • Grafy energií

  Živé grafy energetických komodit: Sledujte aktuální kurzy a tržní ceny surové ropy WTI a Brent v reálném čase. Analyzujte cenové pohyby a smluvní specifikace rozkliknutím obchodního instrumentu.