Začátek sezóny
Třetí místo na „Greece Offroad“

Na začátku sezóny 2019 Roman Starikovich a Bert Heskes zavítali na „Greece Offroad“ v Západní Makedonii. „Autolife“ překonal všechny překážky a strasti řecké trati a cílovou pásku pokořil na třetím místě.

Nová etapa historie Autolife

Tento rok je pro historii týmu „Autolife“ a životy pilotů nesmírně důležitý. Do závodu se pustili s novým vozem Toyota Hilux Overdrive, kterému říkají „Mighty Bumblebeast“. Celý tým se připravuje na sérii mezinárodních závodů a rallye „Dakar 2020“.

Jsme hrdí na to, že naše logo může být součástí vozu „Mighty Bumblebeast“ při pokořování nových rekordů a tým Autolife budeme podporovat na jeho cestě k novým vítězstvím.

RoboMarkets je sponzor pokroku

Autolife se stejně jako tým RoboMarkets nebojí odvážných cílů a snaží se jich dosáhnout za všech okolností. Kromě rallye „Dakar“ se piloti plánují účastnit „Silk Way Rally“, „Africa Eco Race“, „Abu Dhabi desert Challenge“ a také zamíří konkurovat do Kazachstánu, Řecka, Španělska a na Kypr.

RoboMarkets drží kurz směrem k nepokořeným vrcholům a vždy dokáže nabídnout pomoc takovým, kteří během svých aktivit prokazují stejné odhodlání.
map