Co je CopyFX a jak na ní investovat?

CopyFX je platforma pro sociální obchodování kde můžete investovat peníze kopírováním strategií obchodníků nebo sdílet své zkušenosti s ostatními. Tímto způsobem můžete řídit vlastní rizika.

Pro získání přístupu na naši investiční platformu se musíte zaregistrovat a provést první vklad. Následně už si můžete užívat výhod platformy: vytváření vlastních obchodních strategií pro oslovení odběratelů nebo vybírání obchodníků, jejichž aktivity chcete kopírovat.

Nejúspěšnější obchodníci CopyFX*

     
ObchodníkZiskovostMax.
drawdown
Obchoduje
dní
 
SkyTradeZ - SkyTradeZ11 488,39 USD-34,93 %17Investovat
STSAG - EQUILIBRIUM5 615,09 USD-21,69 %242Investovat
Tmr183 030,29 USD-49,74 %42Investovat
Synergy2 906,47 USD-7,00 %54Investovat
AndrewFX - Trady Trader2 792,12 USD-54,56 %123Investovat

*Údaje ke dni 24.7.2018.

Stačí splnit tři snadné kroky a můžete investovat:

 •  

  Zaregistrujte se

  Založte si Členskou zónu a investiční účet. Pro kopírování obchodů budete potřebovat účet na platformě MT4.

 •  

  Zvolte si výši investice

  Vklad zvolené investované částky můžete provést jedním z dostupných platebních systémů. Minimální investice je 100 USD.

 •  

  Dejte se do práce

  V investiční platformě můžete kopírovat obchody nebo nabídnout své strategie ke kopírování ostatním. Stačí si vybrat, jakým způsobem chcete investovat své prostředky.

Bezpečnost vašich finančních prostředků

RoboMarkets funguje v souladu s legislativou EU a splňuje aktuální požadavky na bezpečné obchodování u naší společnosti.

FAQ

Pokud hledáte místo, kam investovat peníze, investiční platforma CopyFX pro sociální obchodování představuje řešení. Jde o platformu, kde mohou investoři kopírovat aktivity zkušenějších obchodníků a vydělávat na nich. Co se týče obchodníků – ti mohou klientům nabízet kopírování svých aktivit a vydělávat na komisích nebo získat procenta z úspěšných obchodů.

Na CopyFX můžete obchodovat prostřednictvím těchto platforem: profesionální terminál pro stolní počítače MetaTrader 4.

Na výběr máte tyto role:

Obchodník Jste zkušený obchodník a chcete se podělit o své znalosti. Na platformě CopyFX budete obchodovat stejně jako doteď a získáte provize/procenta od kopírujících Investorů za úspěšné obchody.

Investor Hledáte kam investovat peníze. Na investiční platformě CopyFX můžete kopírovat aktivity Obchodníků a platíte pouze za úspěšné obchody.

Pro investiční platformu CopyFX pro sociální obchodování jsou vyhovující tyto účty: ProCent, Pro, ECN, Prime, Pro-Affiliate, ECN Affiliate a Cent Affiliate.

Peníze můžete vybrat kdykoliv jedním z dostupných platebních systémů.