MetaTrader 5

Jeden z nejlepších obchodních terminálů na trhu

MetaTrader 5 je moderní obchodní platforma splňující neustále narůstající potřeby a požadavky obchodníků.

Kombinuje pokročilé technologie realizace příkazů a distribuovaných výpočtů a poskytuje tak vhodné prostředí k aplikaci i těch nejambicióznějších obchodních myšlenek. Multi-asset platforma MT5 nabízí účetní systém hedging, v rámci kterého můžete na každém instrumentu otevřít několik pozic v různých směrech.

 • 4 způsoby realizace příkazů
 • Vícevláknový tester
 • Hloubka trhu
 • 6 typů čekajících příkazů
 • MetaTrader Market

  Praktický a spolehlivý online obchod, na kterém naleznete více než 1500 automatických obchodních systémů a technických indikátorů.
 • Flexibilní obchodní systém

  V platformě MT5 si můžete vybírat mezi systémy netting a hedging. Dále je pro vás dostupné oddělení příkazů od transakcí a hloubka trhu.
 • Algoritmické obchodování

  Ve specializovaném programovacím prostředí MQL5 můžete osobně vytvářet, upravovat a testovat obchodní roboty.
 • Virtuální hosting

  Přímo v platformě MT5 si můžete předplatit obchodní signály nebo pronajmout virtuální hosting, aby váš obchodní robot pracoval 24/7.

Stáhněte si MetaTrader 5 na svůj telefon

Díky mobilní aplikaci MetaTrader 5 můžete pomocí svého přenosného zařízení obchodovat odkudkoliv na celém světě.

Stejně jako verze pro stolní počítače, tak i mobilní verze podporuje oba systémy netting a hedging, naleznete v ní hloubku trhu, všechny typy obchodních operací, více než 30 technických indikátorů, 24 analytických objektů a více.

MT5 si můžete stáhnou svůj chytrý telefon nebo tablet a obchodovat odkudkoliv z celého světa.

Využijte webový terminál MetaTrader 5

Speciálně pro obchodníky, kteří jsou často na cestách, vytvořila společnost MetaQuotes obchodní platformu MetaTrader 5. Webová verze platformy nabízí veškeré funkce a možnosti verze pro stolní počítače, takže můžete bez problémů sledovat své pozice a provádět rychlá rozhodnutí v závislosti na aktuální situaci na světových trzích.

Pokud si nechcete MT5 stahovat na PC, využijte verzi pro prohlížeče. Ke spuštění webové platformy MetaTrader 5 budete potřebovat připojení k internetu, prohlížeč a heslo k vašemu obchodnímu účtu u RoboMarkets.

Stáhněte si MetaTrader 5 na svůj stolní počítač

Stažení a instalace MT5 na operační systém Windows je snadná a nepotřebujete další programy nebo nástroje. MetaTrader 5 lze také nainstalovat na Linux a Mac OS.

Download MetaTrader 5 to your PC

MetaTrader Market

MetaTrader Market je speciální platforma pro nákup obchodních robotů, indikátorů a jiných aplikací s vysokou úrovní zabezpečení. Roboty/indikátory můžete začít používat ihned po zaplacení. U každého produktu je dostupná i demoverze, takže si ho před samotným zakoupením můžete bez problémů otestovat. Navíc obchodníci na platformě Market naleznou mnoho softwaru dostupného zdarma.

Zjistit více