Oficiální sponzor několikanásobného šampiona LKL BC Žalgiris

MetaTrader 5

Jedna z nejlepších obchodních platforem na trhu

MetaTrader 5 je moderní obchodní platforma, která dokáže splnit veškeré neustále narůstající potřeby a požadavky obchodníků. Kombinuje pokročilé technologie realizace příkazů a distribuovaných výpočtů a poskytuje tak vhodné prostředí k aplikaci i těch nejambicióznějších obchodních myšlenek. Tato obchodní platforma je perfektní volbou pro obchodníky, kteří dokáží ocenit rychlost, spolehlivost a chtějí pracovat s obchodními roboty.

 • 4 způsoby realizace příkazů
 • Vícevláknový tester
 • Hloubka trhu
 • 6 typů čekajících příkazů
 • MetaTrader Market

  Praktický a spolehlivý online obchod, na kterém naleznete více než 1500 automatických obchodních systémů a technických indikátorů.
 • Flexibilní obchodní systém

  V platformě MT5 si můžete vybírat mezi systémy netting a hedging. Dále je pro vás dostupné oddělení příkazů od transakcí a hloubka trhu.
 • Algoritmické obchodování

  Ve specializovaném programovacím prostředí MQL5 můžete osobně vytvářet, upravovat a testovat obchodní roboty.
 • Virtuální hosting

  Přímo v platformě si můžete předplatit obchodní signály nebo pronajmout virtuální hosting, aby váš obchodní robot pracoval 24/7.

Obchodujte s kryptoměnami 24/7

Bitcoin, Dash, Ethereum a další instrumenty naleznete v obchodní platformě MetaTrader 5

Zjistit více

Obchodní platforma
MetaTrader 5 pro mobily

Díky mobilní aplikaci MetaTrader 5 můžete pomocí svého přenosného zařízení (s operačním systémem iOS a Android) obchodovat odkudkoliv na celém světě. Stejně jako verze pro stolní počítače tak i mobilní verze podporuje oba systémy netting a hedging, naleznete v ní hloubku trhu, všechny typy obchodních operací, více než 30 technických indikátorů, 24 analytických objektů a více.

Webová platforma
MetaTrader 5

Speciálně pro obchodníky, kteří jsou často na cestách, vytvořilo MetaQuotes obchodní platformu MetaTrader 5. Webová verze platformy obsahuje veškeré funkce a možnosti verze pro stolní počítače, takže můžete bez problémů sledovat své pozice a provádět rychlá rozhodnutí v závislosti na aktuální situaci na trzích. Ke spuštění webové platformy MetaTrader 5 budete potřebovat připojení k internetu, prohlížeč a heslo k vašemu obchodnímu účtu u RoboMarkets.

MetaTrader Market

MetaTrader Market je speciální platforma pro nákup obchodních robotů, indikátorů a jiných aplikací s vysokou úrovní zabezpečení. Roboty/indikátory můžete začít používat ihned po zaplacení. U každého produktu je dostupná i demoverze, takže si ho před samotným zakoupením můžete bez problémů otestovat. Navíc obchodníci na platformě Market naleznou mnoho softwaru dostupného zdarma.

Zjistit více
Zeptejte se

Nenašli jste informace, které jste potřebovali? Zeptejte se nás a my vám odpovíme online!

Vstupte do chatu
Zeptejte se