MetaTrader 5

Jedna z nejlepších obchodních platforem na trhu

MetaTrader 5 je moderní obchodní platforma, která dokáže splnit veškeré neustále narůstající potřeby a požadavky obchodníků. Kombinuje pokročilé technologie realizace příkazů a distribuovaných výpočtů a poskytuje tak vhodné prostředí k aplikaci i těch nejambicióznějších obchodních myšlenek. Tato obchodní platforma je perfektní volbou pro obchodníky, kteří dokáží ocenit rychlost, spolehlivost a chtějí pracovat s obchodními roboty.

 • 4 způsoby realizace příkazů
 • Vícevláknový tester
 • Hloubka trhu
 • 6 typů čekajících příkazů
 • MetaTrader Market

  Praktický a spolehlivý online obchod, na kterém naleznete více než 1500 automatických obchodních systémů a technických indikátorů.
 • Flexibilní obchodní systém

  V platformě MT5 si můžete vybírat mezi systémy netting a hedging. Dále je pro vás dostupné oddělení příkazů od transakcí a hloubka trhu.
 • Algoritmické obchodování

  Ve specializovaném programovacím prostředí MQL5 můžete osobně vytvářet, upravovat a testovat obchodní roboty.
 • Virtuální hosting

  Přímo v platformě si můžete předplatit obchodní signály nebo pronajmout virtuální hosting, aby váš obchodní robot pracoval 24/7.

Obchodní platforma
MetaTrader 5 pro mobily

Díky mobilní aplikaci MetaTrader 5 můžete pomocí svého přenosného zařízení (s operačním systémem iOS a Android) obchodovat odkudkoliv na celém světě. Stejně jako verze pro stolní počítače tak i mobilní verze podporuje oba systémy netting a hedging, naleznete v ní hloubku trhu, všechny typy obchodních operací, více než 30 technických indikátorů, 24 analytických objektů a více.

Webová platforma
MetaTrader 5

Speciálně pro obchodníky, kteří jsou často na cestách, vytvořilo MetaQuotes obchodní platformu MetaTrader 5. Webová verze platformy obsahuje veškeré funkce a možnosti verze pro stolní počítače, takže můžete bez problémů sledovat své pozice a provádět rychlá rozhodnutí v závislosti na aktuální situaci na trzích. Ke spuštění webové platformy MetaTrader 5 budete potřebovat připojení k internetu, prohlížeč a heslo k vašemu obchodnímu účtu u RoboMarkets.

MetaTrader Market

MetaTrader Market je speciální platforma pro nákup obchodních robotů, indikátorů a jiných aplikací s vysokou úrovní zabezpečení. Roboty/indikátory můžete začít používat ihned po zaplacení. U každého produktu je dostupná i demoverze, takže si ho před samotným zakoupením můžete bez problémů otestovat. Navíc obchodníci na platformě Market naleznou mnoho softwaru dostupného zdarma.

Zjistit více