MetaTrader 4

Nejoblíbenější platforma retailových obchodníků

MetaTrader 4 je obchodní platforma, která se v průběhu času stala mezi retailovými investory klasikou. MetaTrader 4 patří stále mezi nejstahovanější obchodní platformy a to hlavně díky svému uživatelsky přívětivému rozhraní, dostupnosti všech instrumentů potřebných k obchodování a široké nabídce analytických nástrojů.

 • 3 způsoby provádění příkazů
 • 50 indikátorů pro technickou analýzu
 • 3 typy interaktivních grafů
 • Možnost vytvářet a využívat automatické obchodní systémy
 • Obchodování jedním kliknutím

  Příkazy k nákupu nebo prodeji finančních instrumentů můžete zasílat pomocí pouhého jednoho kliknutí.
 • Automatické obchodování

  Obchodní roboty můžete vytvářet, zpětně testovat a spouštět v programovacím jazyce MQL4.
 • MetaTrader Market

  Získejte obchodní roboty a indikátory přímo v platformě.
 • Fundamentální analýza

  Díky novinkám a upozorněním v MT4 budete mít vždy přehled o tom, co se děje na trzích.

Obchodní platforma MetaTrader 4 pro mobily

Praktická mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety se systémem iOS a Android, ve které můžete spravovat své pozice a obchodní účty odkudkoliv po celém světě. MetaTrader 4 pro přenosná zařízení obsahuje ty samé funkce a nástroje jako verze pro stolní počítače. Navíc získáte přístup k zabudovanému online chatu a praktickým upozorněním.

Webová platforma MetaTrader 4

Obchodní platforma MetaTrader není určena pouze pro stolní počítače, ale je dostupná i ve verzi pro prohlížece, která se svým výkonem a funkcionalitou bez problémů vyrovná klasické verzi. Spravujte své pozice a obchodní účty přímo ze svého prohlížeče, ať už jste kdekoliv. Stačí vám připojení k internetu.

MetaTrader Market

Jedinečná platforma, ve které můžete nakupovat obchodní roboty a indikátory, dostupná přímo v obchodní platformě MetaTrader 4. Platforma Market nabízí demoverze všech produktů, takže si je před samotným zakoupením můžete bez problémů otestovat. Kromě toho na platformě Market naleznete mnoho softwaru dostupného zdarma.

Přejít na MetaTrader Market