RoboMarkets Analytické centrum

Všechny analytické materiály a obchodní instrumenty v jediném okně.

 • Zdarma.
 • Bez časového omezení.
 • Pouze pro klienty RoboMarkets.
 
 •  

  Přehledné

  Žádné zbytečnosti – pouze informativní texty, krátká videa, grafy a čísla.

 •  

  Interaktivní

  Jednoduché filtrování a flexibilní úpravy.

 •  

  Nezávislé

  Stačí vám prohlížeč a připojení k internetu – žádná další rozšíření, doplňky nebo aplikace.

 •  

  Vícejazyčné

  Centrum je dostupné ve 13 jazycích.

Uživatelsky přívětivé a intuitivní rozhraní.

Naši klienti mohou zdarma využívat rozsáhlou sadu analytických nástrojů, které je za všech okolností udrží uprostřed dění.

Informační kanálSignályVideoKalendářVzděláváníFinanční nástroje

Informační kanál

Nechce se vám ztrácet čas vyhledáváním zpráv a s fundamentální a technickou analýzou? V sekci „Informační kanál“ najdete týdenní přehledy, klíčové ekonomické zprávy, celkový pohled na trh a předpovědi Ichimoku Cloud i Fibonnacciho návratů.

Informační kanál

Signály technických indikátorů

Využívejte grafy tržního sentimentu a signály technických indikátorů, jako jsou BBands, Ichimoku, MA10, MA20, MA50, MA100, MACD, Stochastic, William‘s a ZigZag, které jsou uspořádány v přehledné tabulce pro 7 časových rámců (od M1 až po D1). Jediné co musíte udělat, je zvolit si instrument.

Signály technických indikátorů

Přehledy ve formě videí

Neradi čtete nebo na to nemáte čas? To vůbec nevadí! Podívejte se na krátké video náhledy s prognózami pro hlavní obchodní instrumenty. Můžete shlédnout celé video nebo jen nejzajímavější části.

Přehledy ve formě videí

Ekonomický kalendář

Obchodní seance, důležité dny pro přední celosvětové společnosti, úrokové sazby, kalendář státních svátků, makroekonomické aktuality, ekonomický kalendář a celosvětové ekonomické indikátory. V této sekci najdete aktuální fundamentální údaje včetně tržních aktualit s možností filtrování a vyhledávání.

Ekonomický kalendář

Vzdělávací materiály

Tato sekce obsahuje použitelné obchodní strategie (krátkodobé i dlouhodobé), výuková videa a hromadu užitečných materiálů od MetaQuotes s pohledem na signály, automatické systémy a hosting.

Vzdělávací materiály

Finanční nástroje

Historický graf volatility, výpočet možných pivotů a Fibonnacciho návratů a informace o úrokových sazbách USA v praktickém formátu, kterým vám ušetří čas.

Finanční nástroje