RoboMarkets se účastní a je hlavním sponzorem konference "Money Expo"

05.04.2018 / 15:07
money-expo

Vážení klienti a partneři,

s potěšením vám oznamujeme, že RoboMarkets se zúčastní a bude hlavním sponzorem největší tuzemské události pro obchodníky, konference "Money Expo", která bude zahájena již za pár dní 9. dubna 2018 v Praze. Návštěvníci se mohou během pěti dní zúčastnit online přednášek a v posledním dni se osobně dostavit na setkání, přednášky a raut.

Přijďte se podívat na naši přednášku a workshop. Rádi vás také uvidíme u našeho stánku.

Naleznete nás i v programu:

Stabilní obchodování: 5 typů automatických strategií

Dozvíte se výhody a nevýhody diskrečního a automatického obchodování. Ukážeme vám 5 typů obchodních strategií a jejich nejvýnosnější kombinace. BONUS: Přítomní účastníci v sále obdrží dárek ve formě pokročilého workshopu, ve kterém se naučí nové metody a budování strategií.

Stockpicking - jak překonat akciový index

Stockpicking je aktivní obchodování s akciemi, kde si z koše například 100 akcií vyberete pouhé 3. Flexibilita a rizika obchodní strategie. Účastníci workshopu získají dárek - popis strategie a příklady signálů, které generuje.

Konferenční Centrum City, Na Strži 65/1702, 140 00 Praha 4
V sobotu 14. dubna nás naleznete na této adrese u stánku číslo 2.

Další informace ohledně konference naleznete na oficiálních stránkách.

Věříme, že lidé z České republiky i Slovenska mají velké znalosti z oblasti finančních trhů a že v těchto zemích je potenciál k propagaci našich produktů a služeb. Účast na konferenci „Money Expo“ je tak dalším logickým krokem, abychom o nás v tomto regionu rozšířili povědomí. V RoboMarkets chceme budovat důvěryhodné vztahy s klienty a již v současné době poskytujeme vše pro potřeby místních klientů, jako je:

  • možnost otevření obchodního účtu v CZK
  • vklady a výběry v CZK
  • místní zákaznická podpora

Kromě toho se chystáme v České republice v blízké budoucnosti spustit projekt CopyFX.

Těšíme se na vás!

S pozdravem,
tým RoboMarkets