Od této chvíle můžete u RoboMarkets obchodovat s kryptoměnami

16.03.2018 / 16:42

Vážení klienti a partneři,

s potěšením vám oznamujeme, že od této chvíle můžete u RoboMarkets obchodovat s CFD na nejpopulárnější kryptoměny - Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Litecoin a Ripple. Investovat do nových instrumentů můžete v obchodních platformách MetaTrader 4, MetaTrader 5, WebTrader a R Trader.

Zjistit více

RoboMarkets respektuje zájmy svých klientů a snaží se jim nabídnout co nejvíce rozdílných instrumentů, zajistit komfortní podmínky pro obchodování a poskytovat konzistentní, kvalitní služby i podporu pro zákazníky. Zavedení takovýchto inovativních produktů, jako jsou kryptoměny, představuje pro Společnost další přirozený krok při plnění jejího cíle.

Nové instrumenty jsou dostupné na obchodních účtech Pro-Standard, ECN-Pro, Prime, Pro-Affiliate, ECN-Pro Affiliate a R Trader. Více informací o obchodních podmínkách pro CFD na kryptoměny naleznete na stránce "smluvní specifikace" na našich webových stránkách.

Kromě toho jsme rozšířili možné příležitosti pro obchodování s kryptoměnami pomocí platformy R Trader: při páce 1:1 neplatíte žádné swapy.

S pozdravem,
tým RoboMarkets