Od této chvíle můžete u RoboMarkets obchodovat s kryptoměnami

16.03.2018 / 16:42

Vážení klienti a partneři,

s potěšením vám oznamujeme, že od této chvíle můžete u RoboMarkets obchodovat s CFD na nejpopulárnější kryptoměny - Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Litecoin a Ripple. Investovat do nových instrumentů můžete v obchodních platformách MetaTrader 4, MetaTrader 5, WebTrader a R Trader.

Zjistit více

RoboMarkets respektuje zájmy svých klientů a snaží se jim nabídnout co nejvíce rozdílných instrumentů, zajistit komfortní podmínky pro obchodování a poskytovat konzistentní, kvalitní služby i podporu pro zákazníky. Zavedení takovýchto inovativních produktů, jako jsou kryptoměny, představuje pro Společnost další přirozený krok při plnění jejího cíle.

Nové instrumenty jsou dostupné na obchodních účtech Pro, ECN, Prime, Pro-Affiliate, ECN Affiliate a R Trader. Více informací o obchodních podmínkách pro CFD na kryptoměny naleznete na stránce "smluvní specifikace" na našich webových stránkách.

Kromě toho jsme rozšířili možné příležitosti pro obchodování s kryptoměnami pomocí platformy R Trader: při páce 1:1 neplatíte žádné swapy.

S pozdravem,
tým RoboMarkets