Oficiální sponzor bojovníka v thajském boxu a kickboxu světového šampiona Andreie Kulebina

Andrei Kulebin je současný mistr světa v thajském boxu (Muay Thai) a několikanásobný vítěz turnajů pro amatéry a profesionály. Kromě toho je velice zkušený trenér a vlastní čestný titul Zasloužilý mistr sportu.

 •  

  Stávající mistr světa
  World Muay Thai Council (WMC)

 •  

  Stávající mistr světa
  World Kickboxing Network (WKN)

 • x25

  mistr světa
  (WKN, WMC, IFMA,
  WAKO, WMF, IPCC)

 • x4

  mistr Evropy
  (WKN, IFMA)

 • x1

  vítěz The World Combat Games

Služby a produkty, které RoboMarkets Ltd poskytuje, nejsou vhodné pro všechny typy investorů.
Služby RoboMarkets Ltd jsou určeny pro zkušené klienty, jejichž finance jsou v dobrém stavu a kteří mají vysokou míru tolerance k riziku.
Zda jsou nabízené služby pro klienta vhodné, bude vyhodnoceno při zahajovacím procesu.
Tento obsah je určen pouze pro propagaci značky.

Preciznost

Úspěšní sportovci by měli umět správně vyhodnotit situaci a najít co nejlepší způsob jejího řešení. Když se bojovník připravuje na souboj, musí předem uvažovat o bojové taktice, studovat soupeře a vymyslet si plán postupu. Aby se mu to podařilo, musí se zcela odprostit od svých emocí a dívat se na situaci naprosto nezaujatě.

Sebeobrana

Techniky thajského boxu se vyvíjely po celá staletí válečných konfliktů skrze životy bojovníků, kteří se snažili pouze svou silou a schopnostmi přemoci své nepřátele. Z jejich zkušeností vzniklo toto ověřené bojové umění, které je velice efektivní v sebeobraně a pomůže vám za každé důležité situace zůstat v klidu.

„Nejlepší bojovník není nikdy naštvaný,“ – Lao Tzu

Zdokonalování

Díky jeho touze po nových zkušenostech a neustálém osobním růstu se Andrei Kulebin stal několikanásobným mistrem světa v thajském boxu a kickboxu a držitelem čestného titulu „Zasloužilý mistr sportu“.

RoboMarkets sponzorství thajského boxu

RoboMarkets je hrdým sponzorem bojovníka v thajském boxu a mistra světa v kickboxu Andreie Kulebina, několikanásobného mistra světa v thajském boxu, vítěze turnajů pro amatéry a profesionály, zkušeného trenéra thajského boxu a držitele čestného titulu Zasloužilý mistr sportu.

 •  

  Stávající mistr světa
  World Muay Thai Council (WMC)

 •  

  Stávající mistr světa
  World Kickboxing Network (WKN)

Obchodování na Forexu s sebou nese vysoké riziko a můžete ztatit celý vložený kapitál